Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Eksportu

Opis działalności firmy

REKRUTACJA | SEARCH & SELECTION | DIRECT & EXECUTIVE SEARCH | OUTSOURCING | PAYROLL | ZATRUDNIENIE ZEWNĘTRZNE

Specjalista ds. Eksportu
Piaseczno

Opis stanowiska

- Bieżąca współpraca z klientami, prowadzenie rozmów – budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kontrahentami
- Przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu i ich późniejsza realizacja
- Przygotowanie wszystkich dokumentów eksportowych – zapewnienie ich zgodności z prawem polskim jak i rynku docelowego
- Współpraca z magazynem firmy w zakresie organizacji załadunków
- Przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych; nadzór nad ich zrozumieniem i późniejszym wdrożeniem
- Reklamacje – przyjmowanie i rozpatrywanie
- Kontrola należności kontrahentów – monitoring płatności i współpraca z kontrahentami w zakresie terminowych realizacji płatności
- Realizacja planów eksportowych; uzgadnianie poziomu targetów dla poszczególnych kontrahentów ich późniejsze komunikowanie i realizacja
- Budowanie wizerunku firmy

Wymagania

- 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale eksportu firmy produkcyjnej lub handlowej ( najlepiej z branży FMCG)
- Znajomości języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
- Doświadczenia w pracy na rynkach eksportowych
- Wykształcenia wyższego
- Systematyczności w pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, jak i szybkości reakcji
- Wysokiego stopnia samoorganizacji, samodzielności i umiejętności szybkiej adaptacja do zmiennych warunków handlowych
- Umiejętności komunikacyjnych w różnych środowiskach kulturowych

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Jasny system prowizyjny
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole