Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Berlin
    (Niemcy)

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH BERLIN

Opis działalności firmy

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH BERLIN
Berlin

Opis stanowiska

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH

NA PRODUKCJI ARTYKUŁÓW SYPKICH

Lokalizacja:  70 km od Berlina

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa maszyn pakujących (sypki produkt spożywczy)
  • ustawianie parametrów maszyny
  • uzupełnianie maszyn pakujących w folię, etykiety
  • kontrola procesu pakowania oraz kontrola jakości
  • kontrola jakości spakowanych produktów
  • zapis poszczególnych procesów w programie SAP
  • zgłaszanie awarii do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane o specjalności mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub pokrewnej
  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn i urządzeń

liniach produkcyjnej

  • gotowość na pracę w systemie zmianowym
  • mile widziany własny samochód do wyjazdu
  • motywacja i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

  • stawkę godzinową w wysokości 14,00 Euro brutto/godz.
  • komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 50,00 Euro m-c (kwota stała)
  • kompleksowe szkolenie i fazę wdrożenia pod okiem specjalistów
  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
  • nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • oferujemy prowizję za każdego poleconego pracownika, zatrudnionego przez nas*

*(szczegóły po zatrudnieniu)

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować:

Wzór klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).