Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik ds. ofertowania i logistyki

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kierownik ds. ofertowania i logistyki
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi z zakresu inżynierii środowiska  – osoby do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK DS. OFERTOWANIA I LOGISTYKI (branża sanitarna)

Miejsce pracy: WROCŁAW

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kompleksowe przygotowywanie kosztorysów ofertowych dla instalacji HVAC i sanitarnych,

  • analizowanie materiałów przetargowych, technicznych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,

  • kierowanie zapytań ofertowych a także dokonywanie analizy ofert od podwykonawców lub dostawców,

  • stała współpraca z producentami, dostawcami, a także z hurtowniami,

  • prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych,

  • współpraca z biurem i pozostałymi pracownikami Firmy w ramach zadania.

  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś biegły w obsłudze komputera, w szczególności środowiska MS Office, a także programów do kosztorysowania (np. Norma),

  • znasz rozwiązania techniczne branży HVAC,

  • jesteś komunikatywny, otwarty na kontakty, łatwo nawiązujesz relacje,

  • masz doświadczenie w pracy z ofertami handlowymi, technicznymi, a także z kosztorysami i dokumentacją techniczną,

  • ukończyłeś studia o profilu technicznym (preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska),

  • pracowałeś na podobnym stanowisku przez minimum 5 lat.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach.