Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Wateringen
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY

PRACOWNIK FIZYCZNY
Wateringen

Opis stanowiska

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swoich klientów holenderskich osób do pracy na stanowisku:

Szukasz pracy w szklarni lub na produkcji? A może interesuje Cię praca na magazynie?

Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu na holenderskim rynku pracy i prześlij swoje zgłoszenie, a my znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Wymagania

  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz na min. 3 miesiące
  • chęć i motywacja do pracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B (dla kierowców DODATEK w wysokości €20 za przepracowany tydzień)
  • znajomość języka angielskiego/holenderskiego

Oferujemy

  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • cotygodniowe wypłaty – już po pierwszym przepracowanym tygodniu!
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) - €92 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €23,45
  • transport do i z miejsca pracy
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii, pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza)

WYŚLIJ CV z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".