Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Serwisant Maszyn Pakujących

Serwisant Maszyn Pakujących
Gdynia

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Przyjmowanie zleceń naprawy i serwisu;
  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Realizacja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;
  • Kalkulacja finansowa zleceń serwisowych;
  • Doradztwo techniczne dla Klientów;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych;
  • Wykonywanie prezentacji produktów u Klientów .

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (w branży mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej);
  • Min. roczne doświadczenie w serwisowaniu maszyn;
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń pakujących;
  • Komunikatywność;
  • Znajomość podstaw elektroniki – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości nauki i poszerzania swoich umiejętnośc