Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Kosztorysant

Kosztorysant
Krosno

Opis stanowiska

-nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami
-wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert,
-sporządzanie przedmiarów i kosztorysów
-analiza rynku w zakresie towarów i usług budowlanych.

Wymagania

-znajomość branży budowlanej
-umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania zadań
-samodzielność i odpowiedzialność
-zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
-doświadczenie na stanowisku mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z dynamicznym i kreatywnym zespołem.