Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Lanslebourg
    (Francja)

Praca na stanowisku Kucharz - ponad 2 tys w m-c

Lanslebourg

, GRH Polska Sp. zo.o

Kucharz - ponad 2 tys w m-c
Lanslebourg

Opis stanowiska

„Gotowaniem możemy uczynić świat lepszym”

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta:

POSZUKIWANY:

Kucharz

Miejsce pracy: Francja

Wymagania

Wymagamy znajomości języka francuskiego/ angielskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zależy nam na kucharzu, który:

  • Posiada doświadczenie na stanowisku kucharza
  • W łatwy i profesjonalny sposób współpracuje z Szefem Kuchni
  • Przestrzega wytycznych dotyczących czystości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i higienie

Oferujemy

Warunki pracy:

  • zatrudnienie na podstawie UMOWĘ O PRACĘ tymczasową
  • terminowo płatne wynagrodzenie raz w miesiącu na konto,
  • W PEŁNI DARMOWE zakwaterowanie na terenie Francji
  • Zapewnione posiłki
  • wynagrodzenie 12,34 euro /h,
  • pracę 41h tygodniowo,
  • możliwość pracy na nadgodziny,
  • zjazdy do Polski w dogodnym dla Ciebie terminie,
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
  • PŁATNY URLOP,
  • składki ZUS płatne od średniej krajowej,