Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kelner w centrum Warszawy. Stawka od 16 zł netto na godz.

Warszawa

, Staff Service

Kelner w centrum Warszawy. Stawka od 16 zł netto na godz.
Warszawa

Opis stanowiska

Praca jako kelner w hotelach w centrum Warszawy. Stawka na początek od 16,30 zł netto na godzinę

Wymagania

JEŻELI :

* Masz ukończone 18 lat,
* Posiadasz ważną legitymacją uczniowską/studencką,
* Nie masz doświadczenia w gastronomi i chcesz je zdobyć,
* Chcesz sam decydować kiedy pracujesz,
* Chcesz pracować w najlepszych hotelach w Warszawie.

Oferujemy

GWARANTUJEMY :

* Elastyczne godziny pracy, ustalane z tygodnia na tydzień, dostosowane to trybu nauki,
* Szkolenia dla osób bez doświadczenia w gastronomii,
* Atrakcyjne zarobki, zwiększające się w miarę liczby przepracowanych godzin i zdobytym doświadczeniem, (od 16,30 zł na start)
* Funkcje kierownicze dla najlepszych pracowników,
* Referencje,
* Pracę w młodym i ambitnym zespole,
* Możliwość pracy w najlepszych hotelach w Warszawie.
* Już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie www.staffservice.pl/praca i dołącz do naszego zespołu.