Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Młodsza księgowa ze znajomością kadr

Młodsza księgowa ze znajomością kadr
Gdynia

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald
  • Udział w zamykaniu miesiąca
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych rozliczeń
  • Przygotowywanie deklaracji PFRON
  • Sporządzanie raportów i sprawozdawczości wewnętrznej oraz zewnętrznej (GUS itp.)
  • Współudział przy sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, bankowość),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 1-3 letnie
  • Znajomość zagadnień kadrowych – warunek konieczny
  • Znajomość programu Subiekt Rewizor
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku