Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Główna Księgowa

Główna Księgowa
Gdynia

Opis stanowiska

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Zarządzanie podległym zespołem, dbanie o jego rozwój, wsparcie w bieżących działaniach, delegowanie zadań
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników, przegląd dokumentacji
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, CIT, VAT, INTRASTAT
  • Przygotowywanie i opracowywanie raportów finansowych
  • Opracowywanie procedur księgowo-podatkowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 5 lat
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – min. 2 lata
  • Dokładność, sumienność, rzetelność
  • Praktyczna znajomość systemu ERP
  • Znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe plus premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kompetencji