Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B - 2100 - 2400 zł netto - PRACA OD ZARAZ

Rzeszów

, GRH Polska

Kierowca kat. B - 2100 - 2400 zł netto - PRACA OD ZARAZ
Rzeszów

Opis stanowiska

Firma działająca w branży spożywczej zatrudni osobę do rozwożenia towarów do sklepów na terenie Rzeszowa i okolic.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • chęci do pracy

Oferujemy

* Umowę o pracę - poszukujemy kogoś do stałej współpracy
* Wynagrodzenie: 2100 - 2400 zł netto
* Pracę od poniedziałku do soboty w godzinach porannych: 4:30 – 12:30
* Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku