Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Annemas
    (Francja)

Praca na stanowisku elewacje- 2300 euro netto

elewacje- 2300 euro netto
Annemas

Opis stanowiska

  • GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

  • Otrzymujesz WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE min. 2300 euro na rękę!

Wymagania

Jakie będą Twoje zadania:

  • montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków,
  • klejenie styropianu / wełny
  • wtapianie siatki,
  • montaż narożników,
  • nakładanie tynku,
  • malowanie,
  • montaż i demontaż rusztowania

Oferujemy

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • Stawka 11 euro brutto /h
    po 35h do 50h płatne +25% tj ok 13,75 euro brutto/h
  • Pracujesz ok. 50 h w tygodniu,
  • Możliwość otrzymania premii uznaniowe 100-300 euro miesięcznie za zaangażowanie w pracy,
  • PŁACIMY NA CZAS – sprawdź opinie o nas w internecie,
  • Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ,
  • Brak planów zjazdowych – Wracasz do rodziny wedle potrzeby
  • Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
  • Składki ZUS płacone od średniej krajowej - większe składki emerytalne,
  • Gwarantujemy pełen zwrot za wykonane badania lekarskie,
  • Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
  • Zaopiekuje się Tobą nasz zespół w Polsce i koordynator we Francji – w przypadku braku znajomości języka, będziesz mógł swobodnie się skontaktować i rozwiązać bieżące sprawy.

Zadzwoń po szczegóły : 502305151

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje cv

Mail do aplikacji: budownictwo-praca-we.e7ga.qoba@tbapply.pl