Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku MALARZ - KONSERWATOR

MALARZ - KONSERWATOR
Gdynia

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • przygotowanie powierzchni do malowania - prace – ręczno- mechaniczne (czyszczenie szlifierką, młotkiem igiełkowym, odkurzanie pyłu, odtłuszczenie itp.)
  • przygotowanie powierzchni do malowania przez piaskowanie
  • malowanie ręczne (wyrabianie - elementy trudno dostępne - wręgi itp.)
  • malowanie natryskiem na grubość

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zasadnicze, lakiernicze lub 3 lata doświadczenia bez wykształcenia,
  • uprawnienia wysokościowe,
  • wiedza dot. rodzajów farb, rozcieńczalników.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia -bezpośrednio przez Firmę
  • umowa o prace z dodatkowymi świadczeniami dla Pracowników i ich rodzin
  • możliwość zorganizowania dojazdów do pracy.
  • poszanowanie pracownia, praca jedno zmianowa.