Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Księgowy/Księgowa

Księgowy/Księgowa
Gdynia

Opis stanowiska

 Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Gdynia, Kartoszyno

Wyślij swoje CV jeśli księgowość jest tym, co chcesz robić w życiu.

Jeśli nie obce Ci są cyferki, faktury, zestawienia mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Twoje główne zadania będą polegać m.in. na :

  • wprowadzanie dokumentów  do systemu
  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • aktywny udział w księgowych zamknięciach miesiąca
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)
  • weryfikacja i kontrola płatności
  • ewidencja czasu pracy, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP
  • przygotowywanie list płac

Wymagania

Szukamy osób:

  • dobrze zorganizowanych
  • sumiennych, rzetelnych, dokładnych, terminowych
  • posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • znających środowisko MS Office
  • posiadających doświadczenie w pracy w księgowości – min. 2 letnie
  • znających programy księgowe, np. Subiekt czy SAP
  • komunikatywnych, otwartych i gotowych do nauki
  • znających zagadnienia kadrowo-płacowe (mile widziane)

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci

  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe