Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych
Gdynia

Opis stanowiska

  • Zapewnienie właściwego i efektywnego funkcjonowania biura
  • Współpraca z Zarządem i pozostałymi działami
  • Współpracę z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami
  • Przygotowywanie umów i dokumentów (faktury, raporty, sprawozdania, prezentacje)
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji
  • Administracyjne wsparcie biura
  • Organizację i koordynację spotkań
  • Obsługa dokumentacji, w tym współpraca z działem księgowości

Wymagania

Profil kandydata:

  • Osoba otwarta, komunikatywna, która łatwo nawiązuje kontakty
  • Osoba dobrze zorganizowana, zwracająca uwagę na szczegóły, skrupulatna, rzetelna
  • Potrafiąca współpracować z resztą zespołu
  • Charakteryzująca się wysokim poziomem kultury osobistej

Dodatkowe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane min. 2 letnie
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego – poziom umożliwiający swobodna komunikację
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność uczenia się,
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

Oferujemy

  • Szereg dodatkowych świadczeń: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjna warunki finansowe
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów