Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Będzin
    (42-500)

Praca na stanowisku Magazynier

Będzin

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Magazynier
Będzin

Opis stanowiska

DlanaszegoKlienta– firmy profesjonalnie działającej w branży inżynieryjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę stanów magazynowych,
  • Pakowanie, obsługę wysyłki i odbioru paczek,
  • Kompletowanie gotowego produktu i przygotowanie materiałów do montażu,
  • Zachowanie czystości w miejscu pracy,
  • Wykonywanie innych zadań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania magazynu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi, co będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym, w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wdrożenie i opiekę przełożonego.