Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Poszukiwany Rekruter

Rzeszów

, GRH Polska

Poszukiwany Rekruter
Rzeszów

Opis stanowiska

• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na rynek polski – redagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, rekomendowanie wybranych kandydatów do Klientów
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami i Klientami

Wymagania

• Ma doświadczenie w rekrutacji pracowników
• Chce się rozwijać w obszarze rekrutacji, head huntingu, direct search, oraz employer brandingu
• Jest samodzielny, dobrze zorganizowany i nastawiony na skuteczną realizację projektów

Oferujemy

• Możliwość doskonalenia swoich kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Różnorodność projektów rekrutacyjnych
• Wynagrodzenie podstawowe + jasno określony system wynikowy