Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Nisko
    (37-400)

Praca na stanowisku Poszukiwany Elektromechanik – Stabilne zatrudnienie

Nisko

, GRH Polska

Poszukiwany Elektromechanik – Stabilne zatrudnienie
Nisko

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w Stalowej Woli poszukujemy:

Elektromechanika Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:

  •          Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych  - obrabiarki CNC
  •          Zmiany oprzyrządowania, modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych
  •          Diagnozowanie i usuwanie usterek, analiza przyczyn awarii, działania prewencyjne oraz czuwanie nad przeglądami

Wymagania

  • Madoświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka, Mechanika lub Elektromechanika
  • Umiejętność czytania schematów technicznych oraz rysunków technicznych
  • Posiada uprawnienia SEP E1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kompetencyjna, zależna od posiadanej wiedzy
  • Praca w systemie 4 brygadowym – 3 zmiany (7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00)
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: elektromechanik-utrzymania.fcya.qncq@tbapply.pl