Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-941)
  • Szczecin
    (70-005)
  • Poznań
    (60-943)
  • Gliwice
    (44-104)
  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Koordynator Hali/Supervisor

Warszawa i inne lokalizacje

, GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Koordynator Hali/Supervisor

Opis stanowiska

Firma GRUPPO TRADE SERVICE Sp. z o.o. realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku i wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR HALI

Główne obowiązki :
• Bezpośredni nadzór nad pracownikami ( szkolenia, przygotowywanie umów, układanie grafików)
• Organizacja pracy podległych osób
• Kontrola i egzekwowanie obowiązków pracowników
• Rekrutacja pracowników
• Sporządzanie ustalonych raportów i przesyłanie do centrali firmy

Wymagania

Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z merchandisingiem / zarządzaniem ludźmi
Doświadczenie w rekrutacji pracowników
Rzetelność/ punktualność
Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Samodzielność w realizacji zadań
Dobra obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office)

Oferujemy

Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
Narzędzia pracy: telefon
Wsparcie administracyjne biura
Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
Możliwość awansu w strukturach firmy
Stabilność zatrudniania