Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Kierownik Oddziału Skoda

Rzeszów

, GRH Polska

Kierownik Oddziału Skoda
Rzeszów

Opis stanowiska

Nasz Klient to znany dealer Samochodów Skody. Wraz z rozwojem swojej siedziby poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Handlowego (Samochody Nowe)

Twoje zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (4-5 osób) – planowanie i organizowanie pracy zespołu, ocenianie oraz motywowanie pracowników
  • Wyznaczanie, nadzór a także realizacja planów sprzedażowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Nadzór nad dokumentacją handlową
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność współpracy, budowania relacji i efektywnej komunikacji w zespole
  • Zainteresowanie motoryzacją
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon
  • Samochód służbowy, z możliwością negocjacji odnośnie celów prywatnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych konferencjach