Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Stacjonarny Doradca Klienta Lublin-b. elektryczna

Lublin

, Proguest

Stacjonarny Doradca Klienta Lublin-b. elektryczna
Lublin

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy dystrybutor, specjalizujący się w dostawie materiałów technicznych z branży m.in. elektrycznej dla klientów indywidualnych oraz instalatorów.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stacjonarny Doradca Klienta

Miejsce pracy:
Lublin

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- rozwój sprzedaży produktów firmy;
- przygotowywanie ofert handlowych;
- bezpośrednią obsługę klienta;
- doradztwo techniczne.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
- znajomość branży elektrycznej;
- doświadczenie w obsłudze klienta;
- mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii;
- profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
- prywatną opiekę medyczną;
- kartę MultiSportu;
- ubezpieczenie grupowe;
- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach.