Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kasjer/ka

Kasjer/ka
Kraków

Opis stanowiska

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech ogłasza rekrutację na stanowisko:

Kasjer/kasjerka
Miejsce pracy - Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klientów w ramach realizacji operacji związanych z obrotem gotówkowym oraz za promowanie produktów i usług firmy.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych - mile widziane
- doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
- szkolenie, wdrożenie
- umowa o pracę
- stabilne zatrudnienie