Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Gdynia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku, która zajmuje się wprowadzaniem nowoczesnych sposobów pakowania, zamykania i zabezpieczania produktów, szukamy osoby na stanowisko

 Jako Przedstawiciel handlowy będziesz odpowiadać za:

• Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi

• Udział w spotkaniach z klientami na terenie Polski jak i za granicą

• Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi procesami i standardami, doradztwo techniczne

• Przygotowanie oraz zawieranie poprawnych merytorycznie umów

• Realizacja celów sprzedażowych

• Obsługa informatycznych systemów obsługi klienta (ERP, CRM, Subiekt)

• Sporządzanie niezbędnych dokumentów i raportów

• Udział w obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata

• Umiejętności budowania relacji z klientami

• Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe

• Znajomość języka angielskiego – poziom B2

• Znajomość systemy CRM lub ERP – mile widziana

• Doświadczenie w e-commerce – mile widziane

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia (UOP)

• adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania wynagrodzenie

• miłą atmosferę i dobre warunki pracy