Branża

  • Moda / Krawiectwo

Lokalizacje

  • Warszawa (Wola)
    (01-042)

Praca na stanowisku Konsultant ds. mody

Warszawa (Wola)

, Perfect Consulting

Konsultant ds. mody

Opis stanowiska

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klienta z branży mody ekskluzywnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa CH Klif

Nr ref. 191/10/2019

Zakres zadań:

  •          Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  •          Obsługa kasy fiskalnej
  •          Dbanie o porządek w salonie
  •          Przyjmowanie dostaw
  •          Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

  •          Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (branża modowa, kosmetyczna)
  •          Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  •          Komunikatywność
  •          Nienaganna prezencja
  •          Poczucie stylu
  •          Umiejętność pracy w zespole
  •          Przyjazne usposobienie
  •          Zaangażowanie zawodowe
  •          Min. średnie wykształcenie

Oferujemy

  •          Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •          Premie + zniżki na zakupy w salonie
  •          Ekskluzywny ubiór służbowy