Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B

Łańcut

, GRH Polska

Kierowca kat. B
Łańcut

Opis stanowiska

Będziesz zajmował się:

• Załadunkiem towaru na samochód

• Rozwożeniem towaru po sklepach i hurtowniach spożywczych na Podkarpaciu

Wymagania

Jeśli posiadasz:

• Prawo jazdy kat. C

• Min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Kierowca samochodów ciężarowych

Nie czekaj, wyślij CV na: kierowca-kat-c.erra.qncq@tbapply.pl

Oferujemy

Otrzymasz:

• Umowę o pracę na pełny etat

• Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na stałe

• Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

• Wynagrodzenie podstawowe i premię za terminowe wykonanie zadań

• Swobodę w ustalaniu tras