Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Produkcja - Uczniu / Studencie - 2500 zł netto

Krosno

, GRH Polska

Produkcja - Uczniu / Studencie - 2500 zł netto
Krosno

Opis stanowiska

Poszukujesz prostej i przyjemnej pracy z wolnymi weekendami?
IDEALNIE TRAFIŁEŚ

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ OD PODSTAW!
PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN!

Miejsce pracy: Brzozów

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Kontrola jakości
• Metkowanie i pakowanie produktów

Wymagania

  • Chęci do pracy

Oferujemy

• Stawkę za godzinę pracy:14,70 netto/h - około 2500 zł netto miesięcznie
• Umowa zlecenie
• Praca od poniedziałku do piątku na 1 zmiana: 22:00 – 6:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: pracownik-produkcji.fcpa.qncq@tbapply.pl