Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza (mięso, wędliny) – HOME OFFICE

Krosno

, GRH Polska

Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza (mięso, wędliny) – HOME OFFICE
Krosno

Opis stanowiska

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Woj. Podkarpackie

Opis stanowiska:
• Aktywne działania sprzedażowe artykułów spożywczych (mięso, wędliny)
• Realizowanie celów sprzedażowych
• Pozyskiwanie nowych oraz opieka nad stałymi klientami firmy

Wymagania

• Min. 2-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość branży mięsnej
• Czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa + premia (% od zysków)

• PRACA W SYSTEMIE HOME OFFICE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: przedstawiciel-handlowy.fcra.qncq@tbapply.pl