Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Spawacz – Rzeszów – Um. o pracę

Rzeszów

, GRH Polska

Spawacz – Rzeszów – Um. o pracę
Rzeszów

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby posiadającej książeczkę spawacza lub posiadającej ukończony kurs przecinacza tlenowego!

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Cięcie metalu na części przy pomocy palnika

Wymagania

  • Książeczka spawacza lub ukończony kurs przecinacza tlenowego

Oferujemy

  •          Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (sam decydujesz jak pracujesz) w przedziale 7:00 - 17:00
  •          Umowa zlecenie lub własna działalność
  •          Wynagrodzenie początkowe: 15 zł na rękę za każdą godzinę + płatne nadgodziny 150%
  •          Dla osób chętnych praca w soboty 7:00 - 14:00 (również płatne 150%)

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: przecinacz-tlenowy.fdnq.qncq@tbapply.pl