Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Praca na produkcji Rzeszów

Rzeszów

, GRH Polska

Praca na produkcji Rzeszów
Rzeszów

Opis stanowiska

Praca na produkcji – NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

Szukasz pracy na terenie Rzeszowa?

Nie masz doświadczenia, a chcesz je zdobyć? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Zatrudniamy kandydatów do pracy na produkcji – produkcja odlewów aluminiowych, zaczyszczanie elementów

Wymagania

Chęci do pracy

Oferujemy

Firma zapewnia :

  • szkolenie
  • zdobycie doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie od 15,50 do 17,50 brutto
  • po okresie próbnym przejście na umowę o pracę wraz z dodatkami typu: premie, karta sportowa, paczki na święta