Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Swarzędz
    (62-017)

Praca na stanowisku Kucharz/Kucharka - Swarzędz

Swarzędz

, Sodexo Polska

Kucharz/Kucharka - Swarzędz
Swarzędz

Opis stanowiska

-    przygotowanie potraw zgodnie ze standardem restauracji
-    przestrzeganie zasad higieny
-    wydawanie posiłków jesli zajdzie taka potrzeba

- praca w restauracji pracowniczej w fabryce herbaty

Wymagania

-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    pasja do gotowania
-    znajomość aktualnych trendów
-    wiedza z zakresu HACCP
-    dyspozycyjność
-    samodzielność
-    aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

-    pracę od poniedzialku do piątku
-    w godz. 6-14, 12-20
-    szeroki pakiet szkoleń
-    benefity pozapłacowe: prywatna opieka med., karta Multisport, posiłek w pracy, bony na święta