Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dębica
    (39-200)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - maszyny konwencjonalne

Dębica

, GRH Polska

Pracownik produkcji - maszyny konwencjonalne
Dębica

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów dla przemysłu ciężkiego poszukuje do swojego zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:

Operatora maszyn

Miejsce pracy Dębica

Zakres obowiązków:

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn konwencjonalnych
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności używania narzędzi pomiarowych

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 / 14-22
  • Wynagrodzenie na poziomie 2500 – 3000 netto – w zależności od doświadczenia + premie uznaniowe

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: operator-maszyn.fcxa.qncq@tbapply.pl