Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Atrakcyjna praca dla SPRZEDAWCY w centrum miasta, wysokie zarobki!

Atrakcyjna praca dla SPRZEDAWCY w centrum miasta, wysokie zarobki!
Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów sklepu
  • Wykładanie i uzupełnianie  towaru do witryn i na półki
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Inne obowiązki - charakterystyczne dla w/w stanowiska
  • Praca w godzinach: 7:00 - 15:00 i 14:00 -22.00

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  •  Doświadczenie zawodowe mile widziane
  •  Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widziane
  •  Dokładność, odpowiedzialność, miła aparycja

Oferujemy

  • Zatrudnienie na bazie umowy  o pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę na pełny etat –praca dwuzmianowa
  • Wynagrodzenie: na okresie próbnym do 2800,00 zł brutto/etat

- po okresie próbnym do 3200,00 zl brutto/etat

  • Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
  • Dodatek 200 zł za pracę w niedziele ( 2 niedziele w miesiącu)
  • Dodatki świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną ( koszt opłacany w całości przez pracodawcę po roku zatrudnienia)
  • Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”