Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Asystent ds. Zakupów

Tychy

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Asystent ds. Zakupów
Tychy

Opis stanowiska

DlanaszegoKlienta– międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją urządzeń z branży inżynieryjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizowanie transportów (w tym kompletowanie dokumentacji, wysyłkę maszyn, tłumaczenie i opisywanie faktur, zamówienie usług kurierskich),
  • Wysyłkę zamówień na usługi podwykonawców,
  • Zamówienia wewnętrzne,
  • Zamówienia komponentów, materiałów i narzędzi na warsztat i halę,
  • Rozliczanie godzin pracy firm zewnętrznych zgodnie z raportami.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, mile widziane w dziale zakupów,
  • Znajomość zagadnień dotyczących importu/eksportu (cła, dokumenty przewozowe itp.),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność negocjacji, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, pneumatyki, hydrauliki.

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą praca w oparciu o umowę na zastępstwo lub umowę na czas określony (1.5 roku) w intensywnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, z ewentualną możliwością przedłużenia,
  • Koleżeńska atmosfera,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (w tym ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna),
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i udziału w szkoleniach, w tym kursy językowe dla Pracowników (język angielski oraz język hiszpański).