Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista Techniczno-Handlowy

Poznań

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista Techniczno-Handlowy
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klientafirmy zajmującej się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z branży zabezpieczeń, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Rozwój sprzedaży produktów w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym,
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • Prowadzenie pełnej obsługi klienta, w tym obsługę administracyjną,
  • Przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji,
  • Analizę segmentu rynku.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (branża elektrotechniczna lub zabezpieczeń mienia),
  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy, komunikatywność, postawy proaktywnej i nastawienia na osiąganie wyznaczonego celu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • Pracę w zespole złożonym z profesjonalistów nastawionych na realizację działań,
  • Pozytywną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie.