Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • hasselt
    (Belgia)

Praca na stanowisku TECHNIK/MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - 1-OS. POKOJE !

Opis działalności firmy

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610. Oferujemy pracę w Holandii dla osób młodych i bez doświadczenia! Umowa na holenderskich warunkach. Wszystkie dodatki i świadczenia

TECHNIK/MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - 1-OS. POKOJE !
hasselt

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży tekstylnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu (Belgia)

* Możliwe inne oferty pracy na tym stanowisku związanych z innymi sektorami produkcyjnymi.

Obowiązki:
- Dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn (do produkcji tekstyliów)
- Wykonywanie operacji konserwacyjnych
- Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów
- Przeprowadzanie napraw elektrycznych, mechanicznych
- Prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:
- 3 lata doświadczenia jako technik/mechanik utrzymania ruchu
- Doświadczenie w środowisku produkcyjnym
- Wiedza z zakresu mechaniki oraz elektryki maszyn
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Samokontrola w pracy, dokładność

Oferujemy

Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 14 - 19 Euro brutto / godzina,
- Bony żywieniowe 8 euro netto / dzień,
- Nadgodziny płatne 150% stawki,
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 72 Euro / tyg.,
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego oraz dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).