Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Katowice

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

  • aktywnym poszukiwaniem pracowników, np. z Ukrainy
  • tworzeniem bazy danych kandydatów
  • redagowaniem i publikowaniem ogłoszeń o pracę, także w języku ukraińskim
  • poszukiwaniem innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • kompletowaniem dokumentacji niezbędnej do legalnego zatrudniania pracowników w Polsce.

Wymagania

  • biegłej znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego – wymóg konieczny
  • znajomości przepisów i procedur zatrudniania pracowników z Ukrainy
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu kandydatów
  • mile widziana własna baza danych kontaktowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazne warunki pracy, z możliwością rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • firmowy pakiet medyczny i karta MultiSport po okresie próbnym.