Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Junior AR Accountant

Junior AR Accountant
Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale należności

  • Wystawianie i księgowanie rachunków

  • Prowadzenie kont księgowych, rozlicznie płatności

  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych

  • Uzgadnianie danych pomiędzy różnymi systemami księgowymi

  • Kontakt z klientami

Wymagania

  • Dobra znajomość Microsoft Office(szczególnie excel), systemów ERP

  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki byłby atutem

  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w dziale należności (SSC)

  • Umiejętność obsługi klienta, orientacja na klienta

  • Komunikatywność

  • Dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, dotrzymywanie terminów

  • Proaktywna postawa

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej, stabilnej organizacji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazna atmosfera

  • Szkolenia, wyjazdy

  • Pakiet benefitów