Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik magazynu.

Lubin

, Human Services
zakończona
Opublikowane 2019-12-13 13:55:31

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik magazynu.
Lubin

Opis stanowiska

Wymagania:

  • mężczyźni do 45 roku życia,

  • prawo jazdy kat. B, jeżeli nie masz, to zrobimy uprawnienia za kwotę 200 złotych,

  • książeczka sanepidowska,

 

Wymagania

Oferujemy:

-12-16 netto(na rękę),

 

 

Oferujemy

 

 

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.