Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Haga
    (Niderlandy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik produkcji w Holandii, od stycznia 2020!

Pracownik produkcji w Holandii, od stycznia 2020!
Haga

Opis stanowiska

Szukasz nowej pracy na nowy rok? Potrzebujesz zmiany, bądź dodatkowego zastrzyku gotówki na określony cel? Rozpoczynamy rekrutację pracowników na rok 2020!

Pierwszy wyjazd już 08.01.2020!

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji - okolice Rotterdamu, Holandia.

Zakres obowiązków:

ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

Wymagania

Wymagania:

- elastyczność i motywacja do pracy,

- dyspozycyjność na okres minimum 12 tygodni,

- brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych,

- nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy

Oferujemy:

- stawkę podstawową od 9,94 do 11,47 euro/h brutto za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej),

- wypłaty regulowane tygodniowo,

- zakwaterowanie z Internetem,

- ubezpieczenie i dojazd do pracy,

- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów,

- zorganizowany transport z Polski do Holandii i z powrotem,

- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych.