Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Porvoo
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny-wydział odlewni

Porvoo

, D&D Invest Group

Pracownik produkcyjny-wydział odlewni
Porvoo

Opis stanowiska

Rodzaj umowy: kontrakt
Tryb zatrudnienia: pełen etat
Miejsce wykonywania pracy: Finlandia.
Liczba wakatów: 10
Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 - 15,95 euro/godz brutt

Pracę w przyjemnej atmosferze w zmotywowanym zespole
załadunek wsadu do pieców topielnych, nadzór nad pracami topienia i odlewania.
p chęci do pracy, zaangażowanie w powierzone zadania, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagania

- dyspozycyjność
- zdyscyplinowanie,
- sumienność, uczciwość,
- Sprawność fizyczna
- Znajomość języka: komunikatywny angielski

Oferujemy

Pracodawcę
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Możliwość regularnych zjazdów do Polski
ubezpieczenie
Respektowane prawo do urlopu