Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Polkowice
    (59-101)

Praca na stanowisku Specjalista ds. analiz - laboratorium

Polkowice

, SITECH Sp. z o.o.

Specjalista ds. analiz - laboratorium
Polkowice

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie analiz złożonych problemów jakościowych,
  • przeprowadzanie kompleksowych analiz własności materiałów (własności mechaniczne, chemiczne, struktura, wtrącenia niemetaliczne), określenie zaleceń co do wprowadzenia wymaganych zmian,
  • analiza reklamacji części serwisowych,
  • dokumentowanie prowadzonych badań,
  • analiza i interpretacja otrzymanych wyników,
  • kontakt z klientami w sprawach reklamacji i problemów jakościowych z produktami,
  • definiowanie środków zaradczych dla analizowanych problemów,
  • opracowywanie nowych procedur badawczych na podstawie dostępnej dok. technicznej (norm, rys.).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale zapewnienia jakości,
  • specjalistyczna wiedza z zakresu inż. materiałowej i spawalnictwa,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość programów Microsoft Office, Q- Stat (lub pokrewny do obróbki statystycznej danych),
  • zdolność analitycznego myślenia, zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),
  • elastyczny czas pracy, home office,
  • opieka medyczna, pakiet sportowy.