Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żarów
    (58-130)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji/ Zacznij 07.01.2020-- otrzymasz 400 zł NETTO premii

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Pracownik produkcji/ Zacznij 07.01.2020-- otrzymasz 400 zł NETTO premii
Żarów

Opis stanowiska

- obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy,
- odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu.

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (nie jest to warunek konieczny),
- motywacja do pracy.

Oferujemy

- umowa o pracę,
- praca na pełen etat + możliwość nadgodzin,
- zarobki: 2600 zł brutto + premie,
- praca w systemie 4-brygadowym,
- zwrot za dojazd do pracy własnym transportem,
- zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości: Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Śląskie, Pastuchów, Mikoszów i inne.