Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Handlowiec Stacjonarny Wrocław b. sanitarna

Wrocław

, Proguest

Handlowiec Stacjonarny Wrocław b. sanitarna
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukiwani kandydaci do kompleksowej obsługi klienta w dużej hurtwoni z materiałami instalacyjnymi z branży sanitarno-gzewczej oraz HVAC. Do obowiązków będzię należeć doradzanie klientom hurtowni, pomoc w skompletowaniu oraz złożeniu zamówienia, wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz promowanie produktów marki własnej.

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w obsłudze klienta, najlepiej hurtowego, znajomości asortymentu z w/w branży na poziomie min. dobrym, komunikatywności oraz chęci do pracy.

Oferujemy

Firma oferuje umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny, szkolenia, narzędzia niezbędne do pracy, zmiany od pon. do pt. 7-15 lub 8-16 (każdy weekend wolny) oraz wynagrodzenie od 4200 brutto w górę.