Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Elektromonter

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Elektromonter
Niemcy

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • prowadzenie tras przewodów i kabli zasilających, sterowniczych oraz transmisyjnych,
  • wykonywanie instalacji niskoprądowych, niskiego napięcia oraz automatyki,
  • prace związane z montażem i podłączaniem kabli, aparatów i urządzeń oraz instalacji oświetlenia.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • ukończyłeś szkołę techniczną (elektrotechnika, automatyka, elektronika itp.),
  • zdobyłeś uprawnienia SEP do 1 kV,
  • posiadasz świadectwo ukończenia kursu obsługi podestów ruchomych,
  • możesz pochwalić się certyfikatem SCC/VCA,
  • masz prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę, a za granicami kraju - umowę delegowania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zagwarantowany dojazd i zakwaterowanie w miejscu realizacji prac,
  • pełne wyposażenie, w skład którego wchodzi odzież, sprzęt BHP oraz niezbędne narzędzia,
  • korzystne warunki rozwoju: kursy, szkolenia, możliwość awansu na stanowisko Brygadzista/Kierownik kontraktu.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez link:

dajnew&fix=2707&id_ogloszenie=7901&id_reg=6216&szata=25&relurl=bb
g&reg=

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl