Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Sanok
    (38-500)

Praca na stanowisku Specjalista ds Logistyki

Specjalista ds Logistyki
Sanok

Opis stanowiska

Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ

Opis stanowiska:

- efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu,

- nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień

-odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce

-monitorowanie statusu zamówień towarowych

-nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Krosna.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • dobrą atmosferę;

  • możliwość rozwoju zawodowego.