Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Długołęka
    (55-095)

Praca na stanowisku Ustawiacz maszyn/ atrakcyjne wynagrodzenie + wolne weekendy

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Ustawiacz maszyn/ atrakcyjne wynagrodzenie + wolne weekendy
Długołęka

Opis stanowiska

- ustawianie i przezbrajanie maszyn zgodnie z planami produkcyjnymi

- nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

- usuwanie drobnych awarii

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

- wynagrodzenie od 4200 zł brutto (im większe masz doświadczenie tym więcej zarabiasz)

- umowę o pracę

- wysokie premie (do 1000 zł)

- praca w systemie 3-zmianowym – od poniedziałku do piątku

- bony świąteczne

- ubezpieczenie grupowe