Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cały kraj
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Malarz / Lakiernik

Malarz / Lakiernik
Cały kraj

Opis stanowiska

  • prace przygotowawcze do realizacji indywidualnych zamówień klientów
  • analiza, badanie gruntu (podłoża, ściany, tynku..), czyszczenie, przygotowanie, jeśli to konieczne, niwelowanie- wypełnienie ubytków i nierówności
  • tapetowanie
  • prace malarskie
  • pielęgnacja i konserwacja narzędzi, maszyn, sprzętu, wszelkich środków otrzymanych oraz niezbędnych do wykonywania pracy.
  • wykonywanie innych zajęć typowych dla tego zawodu

Wymagania

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe malarza lub co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego.
  • Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim)
  • Masz doświadczenie w obsłudze konkretnych materiałów, narzędzi i sprzętu
  • Masz umiejętności manualne, jesteś sprawny fizycznie, pracujesz rzetelnie, samodzielnie i ostrożnie
  • Zaangażowanie, niezawodność, praca zespołowa i elastyczność uzupełniają Twój profil
  • Oczywiście nadajesz się do pracy na wysokościach, drabinach i rusztowaniach
  • Dodatkowym atutem byłoby, jeśli masz prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Stawka godzinowa 13,00 Euro (Wschód) lub 13,30 Euro (Zachód i Berlin)
  • Płatne zakwaterowanie
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Na życzenie wypłata tygodniówek