Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku TECHNOLOG-RYSOWNIK

TECHNOLOG-RYSOWNIK
Toruń

Opis stanowiska

  • tworzenie rysunków CAD z posiadanej dokumentacji PDF/DXF
  • konwersja posiadanej dokumentacji technicznej
  • wsparcie technologa w procesie przygotowywania programów w ASTER oraz COLUMBUS

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie CAD, COREL
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet socjalny
  •  atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • rozwój zawodowy
  •  możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych