Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praktykant/ka- Researcher

Praktykant/ka- Researcher
Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie bazy firm;

  • Zidentyfikowanie potencjalnych kandydatów;

  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami ;

  • Organizacja spotkań rekrutacyjnych;

  • Współpraca z konsultantem prowadzącym projekty rekrutacyjne;

  • Bieżące sprawy organizacyjne.

Wymagania

  • Osoba dynamiczna, nastawiona na realizacje celów i zadań;

  • Osoba otwarta na nowe doświadczenia, szybko nawiązująca relacje;

  • Student ostatnich lat studiów dziennych lub zaocznych, mile widziani studenci kierunku psychologii;

  • Osoba posługujący się swobodnie językiem angielskim, niemiecki mile widziany.

Oferujemy

Headcount Solutions Polska Sp. z o.o. daje równe szanse wszystkim - jedynym kryterium są zdolności i predyspozycje kandydata.