Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Hasselt
    (Belgia)

Praca na stanowisku Malarz-Piaskarz - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Malarz-Piaskarz - Belgia
Hasselt

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy technicznej z okolic Hasselt/Geel. w Belgii poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Malarz-Piaskarz.

Jako malarz-piaskarz jesteś odpowiedzialny za piaskowanie różnych konstrukcji metalowych - które nastepnie zostaną pomalowane proszkowo. Jesteś również odpowiedzialny za utrzymanie w porządku kabiny do piaskowania jak imaszyn do lakierowania.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako malarz-piaskarz
  • Nie boisz się ubrudzić rąk
  • Praca w systemie 2-3 zmianowym nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu
  • Dbasz o szczegóły, pracujesz dokładnie i ze świadomością najwyzszej jakości
  • Możesz pracować niezależnie
  • Płynnie czytasz i rozumiesz jezyk angielski/holenderski
  • Jesteś komunikatywny i zmotywowany do rozpoczecia stałej pracy w Belgii

Oferujemy

  • Stawka 13-15€ na godzinę w oparciu o doświadczenie / na start
  • 38h tygodniowo - godziny gwarantowane - możliwe nadgodziny płatne kodeksowo
  • Czeki żywnosciowe 5€ za każdy przepracowany dzień
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora w kwestiach administracyjno-rejestracyjnych
  • Zakwaterowanie w kwocie 60€ tygodniowo – pokoje jednoosobowe w pełni wyposażonych lokacjach z dostępem do internetu!